OFERTY

DOLACZ DO NAS - RAZEM WESELEJ I ... OCZYWISCIE TANIEJ

Tanzania – marzenie każdego podróżnika. Największy kraj Afryki Wschodniej oferuje spektakularne safari, zapierające dech w piersiach krajobrazy i fenomenalne plaże, gdzie jeszcze można znaleźć spokojne miejsce tylko dla siebie. A wszystko to w bliskim sąsiedztwie od siebie. Tanzania to bogactwo miejsc wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz samych najważniejszych miejsc na kontynencie: najwyższa góra Afryki, największy rezerwat dzikich zwierząt, największa kaldera wulkaniczna, najstarsza ludzka osada; oraz – wznoszący się ponad wszystkie inne safari – niesamowity spektakl 1,5 miliona antylop, gnu i zebr przekraczających równiny Serengeti, w których przyrodnicy na całym świecie konsekwentnie oceniają go jako „największy pokaz przyrody na Ziemi”.

Tanzania nie jest tanim miejscem – prywatne safari często przekracza możliwości podróżników. Ale w kupie siła ;) –grupowe wyjazdy są dużo tańsze. I właśnie jesteśmy tu po to, by pomoc zorganizować się w grupy i wyjechać na safari „na każdą kieszeń „:)


Przygotowujemy również projekt -ZOSTAŃ LIDEREM – dla osób, które potrafią zarazić swoimi ideami przyjaciół, znajomych i stworzyć własną grupę gotową na safari w Tanzanii. Dla Lidera i jego grupy oferujemy specjalne zniżki.


Trasa MARANGU- 5 Dni wspinaczki

Termin: 4-10 lutego 2020 (termin możemy przesunać troche ,jeśli tak bedzie pasowało większości)                                                  Cena: około 1150$ ( minialna wymagana liczba uczestnikow-8, maksymalna ilosc osob w grupie-14).

 Cena zalezy od wielkosci grupy.


  • Vouchery Hello Tanzania ze znizka 

Dzisiaj marzenia, jutro spełnienie .Kupujac Vouchery możesz zacząć planować następne wakacje już teraz,  dodatkowo korzystajac ze  zniżki. 

W CO SIE UBRĆ NA AFRYKANSKIE SAFARI

Pakujesz sie na swoje pierwsze safari do Afryki i pojawia  sie pytanie -co zabrac...Nie przejmuj się - przygotowaliśmy przewodnik o odziezy ...

Najczesciej czytane