URATUJMY TURYSTYKE #ZmienTerminNieOdwoluj
 #ZmienTerminNieOdwoluj

Branża turystyczna  to jeden z największych sektorów gospodarki.  Jak ocenia The World Economic Forum (WEF) podroze i turystyka  wnosza okolo  9 biliona dolarów rocznie do światowej gospodarki i sa odpowiedzialne za okolo  10 procent całej działalności gospodarczej. Rada szacuje, że podróże i turystyka odpowiadają za 320 milionów miejsc pracy na całym świecie.
Przemysł turystyczny w wielu  krajach rozwijajacych sie stanowi czesto jedno z glownych zrodel utrzymania lokalnego spoleczenstwa. Turystyka obecnie to największy w historii dobrowolny transfer gotówki od bogatych do biednych.  Podróżni świadomie mogą redystrybuować pieniądze z krajów rozwiniętych do krajów rozwijających się. Nawet biorąc pod uwagę krytykę dotyczącą wpływu turystyki na niedobór wody i gospodarkę odpadami w rozwijających się obszarach, przemysł ten jest dużym globalnym pracodawcą. Turystyka wywiera rowniez niezaprzeczalnie pozytywny wpływ na społeczności lokalne, na zmniejszenie ubóstwa.
Dzis turystyka ma klopoty.
Wybuch pandemii Coronavirus COVID-19 stanowi dla sektora turystyki poważne i ewoluujące wyzwanie. Ponieważ pandemia utrzymuje miliardy ludzi w domu, ten sektor przeżyl natychmiastowy kryzys. Rządy zamykają swoje granice, a ludzie na całym świecie pozostają tygodniami w domu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Firmy walcza o przetrwanie. Światowa Rada ds. Podróży i Turystyki (WTTC) informuje, że nawet 50 milionów miejsc pracy w branży turystycznej i turystycznej jest zagrożonych na całym świecie z powodu obecnej pandemii. Oczekuje się, że szczególnie dotknie to małych i średnich przedsiębiorstw (które stanowią około 80% sektora turystyki). Wpływa to nie tylko na ludzi, którzy chcą podróżować, ale także na ludzi, którzy mają pracę w branży turystycznej. Wiele narodów polega na zagranicznych turystach, jednak najpoważniejsze spustoszenie gospodarcze będzie prawdopodobnie obserwowane w krajach, które polegają na turystyce jako narzędziu pobudzającym ich rozwój i integrację gospodarczą.
Tanzania jest domem tysiecy przewodnikow, kierowcow, tragarzy, recepcjonistow, pokojowek i wielu innych osob pracujacych w branży turystycznej. Dodatkowo wlasciciele malych sklepikow z rekodzielem,lokalne knajpki, rolnicy -dostawcy zywnosci do  restauracji i hoteli. Lista osob korzystajacych z naplywu turystow jest dluga.I wszystkie te osoby nagle z dnia na dzien pozostaly bez pracy i stracily srodki do zycia. My wlasciciele firm turystycznych staramy sie wspierac naszych pracownikow i partnerow ,lecz wkrotce okaze sie to i dla nas niemozliwe.
Wyzwanie COVID-19 stanowi również okazję do pokazania, w jaki sposób solidarność może wykraczać poza granice. Sektor turystyczny, jak żadna inna działalność gospodarcza o wpływie społecznym, opiera się na interakcji między ludźmi i właśnie w teraz podróżni moga sie zaangażować się w przyszlosc turystyki. Z niecierpliwoscia czekamy na na swobodne wyjście do parku, wyjazdy, podróże te bliskie i te dalsze. Bez branży turystycznej nasze pragnienia i plany nie spełnią się.
Panstwo jestescie w stanie nam pomóc i  wesprzeć.  Nie oczekujemy darowizn lecz odrobiny dobrych checi i elastycznosci .

·  Nadrzędnym celem dla nas jako przedsiębiorców jest uniknięcie paniki. W związku z tym, z całego serca popieramy akcję #ZmienTerminNieOdwoluj. To wyjątkowa koncepcja, która stwarza możliwość zarówno dla turystów, którzy zyskują pewność, że nie stracą zainwestowanych pieniędzy, a branży turystycznej pomoże to utrzymać płynność finansową po zakończeniu kryzysu. Zrobiłeś rezerwację na podróż? Wycieczkę? Pobyt w hotelu? Kolację w restauracji? Nie odwołuj! Zmień termin rezerwacji. Zapytasz: na kiedy? Tego nie wie nikt, jednak proponujemy otwarte rezerwacji do 10 miesiecy.
  • Zaplanuja  wakacje juz dzis. Dzis marzenia, jutro spelnienie. Wprowadzamy specjalna sprzedaz voucherow ze znizka,  ktorymi bedzie mozna placic za kazde safari, miesiac miodowy, etc z naszej oferty. Kupony beda wazne do 30 .08.2021 roku. Kupony beda w sprzedazy konca maja 2020 * . Kupony o wartosci 100€ sprzedawane beda za kwote 90€ . Kupony o  nominale 200€ beda sprzedawane w cenie 170€ . Nominal 500€ bedzie sprzedawany w cenie 400€.  


*Zakup jest potwierdzony  po wplynieciu oplaty na konto. Vouchery moga byc  zakupione jako karty podarunkowe lub voucher na nazwisko. Dopuszcza sie zmiane nazwiska; w takim przypadku dotychczasowy wlasciciel powinien poinformowac Hello Tanaznia o przekazaniu vouchera innej osobie i podac jej dane. Voucher nie moze byc laczony z innymi ofertami ,tzn. nie  moze byc wykorzystanu do zakupu z oferty specjanej z dodatkowa znizka  .
    

  •  Spodobała Ci się idea? Serdecznie namawiam wszystkich kolegów z branzy,partnerow i turystow, abyśmy w tym trudnym czasie byli solidarni i wspierali sie wzajemnie. To ważne, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o niej. Każdy z nas jest przecież turystą ,a kazdy kraj atrakcja turystyczna.

Ty rowniez mozesz nam pomoc- polub nasza strone na Facebook-Tanzania za Grosz , powiedz o nas swoim znajomym, podziel się wpisem w mediach społecznościowych,oznacz nas w swoim poscie, zajrzyj na naszego Bloga, uzyj hashtag. To nic nie kosztuje .

W CO SIE UBRĆ NA AFRYKANSKIE SAFARI

Pakujesz sie na swoje pierwsze safari do Afryki i pojawia  sie pytanie -co zabrac...Nie przejmuj się - przygotowaliśmy przewodnik o odziezy ...

Najczesciej czytane